Atsiliepimai | RB Moments
7223
page,page-id-7223,page-template-default,edgt-cpt-1.0.2,ajax_fade,page_not_loaded,,homa-ver-1.4.1, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.7.4,vc_responsive
 

Atsiliepimai

 


Kaip sakoma, geriau vėliau nei niekada.  Norime Jums be galo padėkoti už nuostabias mūsų gražiausios šventės  nuotraukas. Mes esame sužavėti ir sujaudinti puikaus darbo, nuostabių nuotraukų, paprasto bendravimo. Didelis AČIŪ Jums, ir nesakome viso gero, sakome iki susimatymo

–Aurelija ir Remigijus


Be galo šauni fotografė, rekomenduoju ir aš :)

–Lina P.


Nuostabi nepakartojama fotografe!!! Emocijos fotosesijos metu puikios, o nuotraukos džiugina kiekvieną kartą pasižiūrėjus :) Ačiū, Rasa, už įamžintas pačias nuostabiausias mano gyvenimo akimirkas, tavo nuotraukose net pati sau patinku!

–Inga


Rasa, ačiū kad sutikote įamžinti mūsų šeimos akimirkas ir nuostabiai praleistą laiką. Nuotraukos pranoko lūkesčius. Nerealu!

–Aistė


Ačiū RB Moments! Rasele, stebuklingai užfiksavai tai, ką tą vakarą buvo sunku su mumis užfiksuoti! Pora nuotraukų visu gražumu jau didžiuojasi ant mūsų sienų! Tu nereali! :)

–Rasa


Ačiū jums už įdomias ir emocingas nuotraukas!

–Silva


Ačiū, Rasa, už nuostabų laiką ir kantrybę su mumis… J  Rezultatas gavosi puikus, neskaitant to, kad visi po darbų, kai kas nepietavęs, kai kas pietų miegelio nemiegojęs, kai kas šypsotis nenorėjo, o kai kas mamos kojos nepasidalino :) Nepaisant viso to, parašysiu „delfiškai“ – rezultatas apstulbino mus, visko mačiusius.

–Rasa


Aciu, Jums!!! Kaip visad malonu gauti nuotraukas ir likti visad patenkintai.

— Toma


Nuotraukos nuostabios!!! Ačiū Jums labai! Džiaugiuosi, kad mums rekomendavo Jus. Visada kreipsimės tik į Jus! Dar kartelį didelis dėkui už tobulai įamžintas tokias svarbias akimirkas!

–Sandra


Didelis ačiū jums, Rasa, už puikiai praleistą laiką įamžinant mūsų šeimos fotosesiją, už nuostabias nuotraukas bei už dovanėlę smile emoticon AČIŪ, jūs tikra profesionalė, labai džiaugiamės, kad pasirinkome Jus.

–Nijolė


 

RB Moments ne tik puiki nuotraukų kokybė, bet ir nuostabiai praleistas laikas su charizmatiška fotografe Rasa! :) Visiems rekomenduoju.

                                                                                       –Inga D.


 

Ačiū, drauguže, kad paprastą moterį sugebi paversti modeliu!!! Tavo nuotraukose netgi pati sau patinku, o tai mano gyvenime nutinka tik su TAVIMI :)

Lina Z.